How I Met Your Mother
How I Met Your Mother
İncele
How I Met Your Mother
ABD yapımı bir sitcom olan How I Met Your Mother, 9 sezon boyunca devam eden oldukça başarılı bir yapım. Ted, hukuk fakültesinde okuyan bir öğrencidir. Ailesiyle ilişkisi beklediği gibi değildir ve günün birinde çocukları olursa; onlarla arkadaş gibi olacağı ve her şeyi anlatacağı konusunda, kendisine söz verir. Çocukları olur ve başkarakter Ted 2030 yılında; çocuklarına anneleriyle olan tanışma hikâyelerinin anlatmaya başlar. Ted, 25 yıl öncesini yani 2005’i çocuklarına anlatırken; 25 yıl içerisinde yer alan tüm kahramanları ve bu kahramanlar ile yaşadığı olayları da anlatıyor. Özellikle 5 kişiden oluşan yakın arkadaş grubunun yaşadıkları komik olaylar anlatılıyor. Sitemizden How I Met Your Mother izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2005
  • 22
  • IMDb 7.5
How I Met Your Mother dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle