House M.D
House M.D
İncele
House M.D
Medikal dizi kategorisinde değerlendirilebilecek olan bir yapım olan House M. D; Doktor Gregory House ve ekibinin hikâyesini konu edinmektedir. Doktor Gregory House; New Jersey’de görev yapan başarılı bir doktordur. Uzmanlık alanı bulaşıcı hastalıklar olan Doktor Gregory House ve ekibi; başarılı operasyonlar yapmasına rağmen risk almaktan kaçınmaz. Bu durum hastane yönetiminin takdirini kazanmaz ve Doktor Gregory House hastaneden kovulur. Bu kovulmanın ardından, diğer hastanelerde doktorluk yapmak istese de, kabul edilmez. Sebep yine aynıdır. Risk almaktan kaçmıyor oluşu. Doktor House;,ağrı kesici bağımlısı, huysuz,ukala, zeki ve böbürlenmeyi seven tüm bunların yanında ise riskli hastalıkları tedavi edebilen başarılı bir doktordur. Yeni maceralara atılması uzun sürmeyecektir. Sitemizden House M.D izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2004
  • 44
  • IMDb 8.2
House M.D dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle