Heroes Reborn
Heroes Reborn
İncele
Heroes Reborn
Geçmişe damga vuran Heroes dizisinin, devamı olma niteliği taşıyan dizi; izleyicilere aynı tadı verecek mi bilinmez ama oldukça iddialı bir kadrosu olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. İlk dizi Heroes’ta olduğu gibi; bir gurup özel güçleri olan kahramanların hikâyeleri anlatılıyor. Kahramanlarımız, özel güçlerinden bir haber hayatlarına devam etmektedir. Ancak, günün birinde her özel güce sahip kahramanın hayatına dokunacak olan gizemli bir adam gelir ve kahramanlarımızı özel güçlerinden haberdar eder. Gizemli adamın yardımıyla, özel güçlerini keşfeden kahramanlarımızın bir kısmı özel güçlerini iyi amaçlar için kullanırken, bazıları ise salt kötülük için kullanmaktan kaçınmayacaklardır. Buradan hareketle olay örgüsü, iyilerle kötülerin savaşını anlatan bir yapım haline dönüşür. Sitemizden Heroes Reborn izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 60
  • IMDb 5.8
Heroes Reborn dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle