Hell on Wheels
Hell on Wheels
İncele
Hell on Wheels
Western özelliği gösteren Hell On The Whells, bir dönem filmi olarak ifade edilebilir. Ölen eşinin intikamını almak için, yollara düşen bir adamın hikâyesini konu ediniyor.1865’li yılları da kuzey- güney savaşlarından, yeni çıkılan bir dönemdir. Savaşta eşini kaybeden adam, tüm kıtayı dolaşarak intikamını almaya çalışır. Hell On The Wells; aynı zamanda demiryolu yapımı olan bir kasabadaki işçilerin hayatlarını, kasabanın ileri gelen zengin ailelerini arada kalmış sınıfı ve kölelikten kurtulmalarına rağmen hala köle muamelesi gören siyahilerin hayatlarını konu ediniyor. Kuzey – güney savaşlarının, daha doğru bir ifadeyle yaşanan bir savaşın; bir toplum üzerindeki etkilerini her kesimden kesitlerle gözler önüne seriyor. Sitemizden Hell on Wheels izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2011
  • 60
  • IMDb 7.5
Hell on Wheels dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle