Hannibal
Hannibal
İncele
Hannibal
Will Graham, FBI’da görevli özel bir ajandır. Aynı zamanda, oldukça başarılı ve yetenekli bir suçlu profili analisti olan Will, tecrübesi ve kendine has üslubuyla, suçluların ne düşündüğünü sezme yetisine sahiptir.Bu sayede bir çok olayı çözmüş hatta engellemiştir. Ancak, son vakada karşılaştığı suçlu, tam anlamıyla profesyoneldir ve Will’i zorlar. Will, karşısına çıkan bu karmaşık karakterin hamlelerini çözümlemekte güçlük çekmektedir ve takip edeceği yolu tahmin edemez. Bu sebeple, kendisi gibi işinde uzman olan bir psikiyatr olan Hannibal Lecter’dan yardım ister. Vakaların artmasıyla birlikte, ikili suçluları yakalamak için birlikte hareket etmeye başlar. Ancak, bu işbirliği ikisi için de oldukça zararlı bir hal almaya başlayacaktır. Sitemizden Hannibal izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 44
  • IMDb 7.8
Hannibal dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle