Halt and Catch Fire
Halt and Catch Fire
İncele
Halt and Catch Fire
1980’lerdeki teknolojik devrimi konu alan dizi; internetin hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan sektörü ve bu sektörün devleriyle rekabet edeceğine inanan bir ekibi anlatıyor. Joe, eski bir IBM çalışanını işe alır ve daha önce hiç kimsenin üretemediği bir veri işlem cihazı üretmeye çalışır. Ancak ürettikleri veri işleme cihazı; IBM’nin mevcut cihazına fazlaca benzemektedir. Bunun üstesinden gelebilmek için, o makineyi rekabette saf dışı bırakacak, daha hızlı ve ekonomik yeni bir makine üretmeyi başarırlar ve bilişim sektörüne yön verecekleri, başarılı kariyerleri başlar. İddialı oyuncuları ve güçlü prodüksiyonu ile dikkat çeken Halt And Catch Fire, izleyicinin büyük ölçüde beklentisini karşılıyor ve takdirini kazanıyor. Sitemizden Halt and Catch Fire izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 44
  • IMDb 7.9
Halt and Catch Fire dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle