Hakan Muhafız
Hakan: Muhafız
İncele
Hakan: Muhafız
İstanbul da yaşamakta olanların çok iyi bildiği kadim ve gizli olan birlik ile birlikte bağlarını bulmuş olan genç bir adamın yaşadığı şehirde ölümsüz olan düşmanlarını kurtarabilmesi için bir maceraya katılıp, geçmiş ile geleceğin, doğu ile batının buluşmuş olduğu yaklaşık 15 milyon insanın yaşadığı İstanbul da geçmekte olan bu hikaye de Hakan aslında bu hikaye de bir Kapalı Çarşı esnafıdır ve orada üvey babasının yanında çalışmaktadır. Fakat kendisine kısa bir zaman önce büyümüş olduğu şehirde bulunan esrarengiz güçler tarafından bir tehdit altında, kendisinin öğrenmesi gereken ve onun başka dünyaların çağırdığından bir habersiz kendisi için çizilmiş olan kaderi yaşayacağından bilgisi yokken giydiği Fatih Sultan Mehmet gömleği ile tüm yaşamı değişecek ve ölümsüzlere karşı savaşmaya başlayacaktır. Sitemizden Hakan Muhafız izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 45
  • IMDb 6.5
Hakan Muhafız dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle