Greenhouse Academy
Greenhouse Academy
İncele
Greenhouse Academy
Bir Netflix yapımı olan Greenhouse Academy; NASA’da çalışan bir anne; FBI’da görevli bir baba ve bu ebeveynlerin zeki çocuklarından oluşan bir ailenin hikâyesini anlatıyor. Ailemiz için her şey yolunda giderken; annelerinin uzaya çıkacağı görevde, uzay aracının parçalanması gibi bir olay yaşanır ve çocuklar annelerini kaybeder. Bunun üzerine, çocukların ve babanın hayatı cehenneme dönecektir. Ailenin kızı, annesini kaybettikten sonra hayata tutunamaz ve derin bir umursamazlık içerisine girer. Baba ise; eşini kaybetmenin verdiği üzüntü ile kendisini alkole verir. Evin oğlunun, tek bir amacı vardır. Annesinin gurur kaynağı olmak ve onun ismini yaşatmak. Bunun için, annesinin okuduğu okul olan Greenhouse Academy’ye girebilmek için elinden geleni yapacaktır. Sitemizden Greenhouse Academy izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 30
  • IMDb 8
Greenhouse Academy dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle