Gossip Girl
Gossip Girl
İncele
Gossip Girl
New York’ta yaşayan bir gurup zengin aile çocuğunun hayatını konu edinen Gossip Girl dizisi, 2007-2012 yılları arasında yayınlandı. Yayınlandığı dönemde, oldukça popüler olan yapım; gençlik dizisi türündedir. Manhattan’ın yukarı doğu yakasında yaşayan, varlıklı ailelerin çocukları ve bu çocukların çalkantılı hayatları konu ediliyor. Gossip girl, internet üzerinde bir bloğu olan ve bu yüksek sosyetenin içerisine sızmayı başaran, başarılı bir kadın yazardır. Gossip girl, bu ailelerin hayatlarına dair tüm dedikoduları, aşkları, skandalları biliyor ve kişilere lakaplar takarak bloğunda detaylıca yazıp çiziyor. Bu durumda, kısa sürede halkın ilgisini topluyor. Dolayısıyla; New York Sosyetesinin de artık tek bir amacı var; Gossip Girl’i bulmak! Sitemizden Gossip Girl izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2007
  • 42
  • IMDb 6.6
Gossip Girl dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle