Game of Thrones
Game of Thrones
İncele
Game of Thrones
Game of Thrones da Krallıklar, dünya krallıkları gibi savaşsız değildir. Güçlü bir krallık kurduktan sonra o krallıkta huzuru sağlayabilmek bile bu gücü elinde tutabilmek de oldukça zordur. Yanlış yapanlar hiç bir zaman affedilmezler. Kuzey de bulunan Krallığın başındaki kişi olan Lord Ned Stark uzun ve zorlu bir savaştan kalkıp kendi yurduna dönmesi, krallıkta bulunan büyük bir çoğunluğu kendisine çekmeyi başarmıştır. Robert Baratheon ise seneler boyu omuz omuza vuruştuğu Baratheon ailesinin kral olabilmesini sağlamış olan Ned Stark dan bir istekte bulunup kuzey de bulunan sınırlarını koruyabilmek Game of Thrones da hiç de zor olmayacaktır. Surun ötesinde kendi toprağında bulunan krallıktan kovulmuş olan Viserys Targaryen ile kardeşi Daenerys Targaryen bir kavimin başında bulunan Drogoya gönderilerek güçlerini birleştirme planları yapmak zorunda kalmış ve savaşta bu yiğitleri ülkesi ve aile yönetimi ile birlikte Baratheon ailesinin başına salmak zorunda kalacaktır. Sitemizden Game of Thrones izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2011
  • 60
  • IMDb 8.1
Game of Thrones dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle