Gallipoli
Gallipoli
İncele
Gallipoli
Gallipoli, I. Dünya Savaşı’nın en önemli cepheleri arasında yer alan Gelibolu cephesinde yaşananları olayları konu almaktadır. Avustralyalılar tarafından çekilen dizi, toplamda 4 bölümden oluşmaktadır. Yeni Zelanda ve Avustralya’dan Gelibolu cephesine gönderilen askerlerin yaşadıklarına şahit olan Avustralyalı gazetecilerden Keith Murdoch, Ellis Ashmead, Charles Bean ve Phillip Schuler’ın gözünde, 1915 yılında Çanakkale’de yaşananlar objektif bir şekilde televizyon ekranına aktarılıyor. Savaşı bitirmek için gazetecilerin yetkilileri ikna çabaları da, dizinin konuları arasında.  Türkler Çanakkale’de varken burasının geçilemeyeceğini ve o dönem yaşananları en iyi bir şekilde anlatan tarihsel bir dram öyküsünü konu alan Gallipoli, Çanakkale savaşının 100. Yıl anısına çekilmiş ve Avustralya kanallarında yayınlanmaya başlanmıştır. Sitemizden Gallipoli izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 60
  • IMDb 7
Gallipoli dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle