Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
İncele
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Edward ve Alphonse Elrics Büyü yasalarına aldırış etmemek ve temel yasalardan uzaklaş alabilmek için vucütlarından bazı uzuvlarını ayırmış ve ruhlarını soğuk bir Zindanda bırakmışlardır. Geride kalan kardeşlerini kurtarabilmek için ve imkansızlıkları aşabilmek adına kabiliyetlerini yeniden kullanmak ve efsane olan felsefe taşını Savaş alanlarından çıkartabilmek için devlet ordusu ile karşı karşıya gelmek zorunda kalmışlardır. Kendilerine homunculi adı verilen güçlü yaratıkların bölgede efsanevi mücevher Avcıları ile birlikte bazı Cinayetleri tanıklık etmeleri de kendilerine ilham verici düşmanları alt etme dersleri verecektir.
  • 2009
  • 25
  • IMDb 8.2
Fullmetal Alchemist Brotherhood anime dizisini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle