Frontier
Frontier
İncele
Frontier
Frontier dizisi, 18. YY sonlarında geçen olanları konu edinmektedir. Ana geçim kaynağı kürk ticareti olan Kuzey Amerika giderek sanayileşmekte ve herkes bu durumdan pay kapma telaşındadır. Kürk ticaretinin daha gelişmiş hale gelmesine dikkat kesilen Avrupalılar, bu ticaretin büyük ortağı olma peşindedir. Ancak yerli kabileler, buna pek müsaade edecek gibi gözükmemektedir. Ticaret konusunda anlaşmaya varılmak istense de bir türlü sağlanamayan anlaşmalar, ok ve baltaların kullanıldığı çatışmalara dönüşmektedir. İnsanların kürk ticaretinin sistematik bir hale gelmesiyle daha fazla kazanma arzusuyla, canlarını ortaya koyarak mücadele etmelerini ve aralarındaki ilişkileri konu alan Frontier, adeta nefessiz izleyeceğiniz en iyi tarihsel macera ve dram dizileri arasında yer almaktadır. Sitemizden Frontier izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 45
  • IMDb 5.7
Frontier dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle