From Dusk Till Dawn The Series
From Dusk till Dawn: The Series
İncele
From Dusk till Dawn: The Series
From Dusk Till Dawn The Series dizisiyle, koltuklarınıza gerilebildiğiniz kadar gerilin ve muhteşem bir korku dizisi izlemeye hazır olun. Gecko kardeşler Texas’ta büyük bir soygun yapmış ve ardından bir rahip ile rahibin ailesini rehin almışlardır. Polise yakalanmamak için rehin aldıkları papaz ve ailesini de yanlarına alarak Meksika’ya kaçan hırsız kardeşler, saklanmak için bir striptiz kulübüne girerler. Girdikleri kulüpte vampirlerle karşılaşan Gecko kardeşlerin, sabaha kadar vampirlerle ölüm kalım savaşı vermeleri gerekmektedir. Oldukça heyecan verici bu maceranın tüm bölümlerini, yine ayrı bir heyecanla izleyeceğiniz muhakkaktır. Gerilim, korku ve polisiye aksiyonları çok rahat bir şekilde bir arada bulabileceğiniz From Dusk Till Dawn The Series, sizlere bir diziden daha ötesini sunacak serilerin başında geliyor. Sitemizden From Dusk till Dawn The Series izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 43
  • IMDb 6.1
From Dusk Till Dawn The Series dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle