Feed the Beast
Feed the Beast
İncele
Feed the Beast
Ellerinde hiçbir sermayesi bulunmayan ancak restoran açmaya karar veren iki arkadaş, işlerinin yolunda gidip büyük paralar kazanabileceklerine o kadar inanmışlardır ki, illegal işlerle uğraşan birisinden borç alırlar. Feed the Beast, bu borç paradan sonra umutların yerini aksiyon ve dramın yanı sıra yer yer komedi almaktadır. Aldıkları borç parayla restoranı açan ikilinin işleri, hiç bekledikleri gibi gitmemektedir. Zaman içerisinde durumunu toparlayamayan kafadarlar, artık aldıkları borcu ödemek durumundadırlar. Ancak o an için, o parayı ödeyecek kadar birikimleri olmamış, kazandıkları ancak kendilerine yetmiştir. Borç aldıkları parayı ödeyemediklerinde başlarına gelecek türlü belaları, Feed the Beast dizisinin içeriğinde bulabilirsiniz. Her ne kadar aksiyon ağırlıklı bir diziye benzese de, yaşananlar büyük bir dramı anlatmaktadır. Sitemizden Feed the Beast izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 42
  • IMDb 6.2
Feed the Beast dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle