Fear the Walking Dead
Fear the Walking Dead
İncele
Fear the Walking Dead
Fear the Walking Dead dizisi baş karakteri olan Nick, kız arkadaşıyla bir uyuşturucu partisine katılmış ve sonrasında o geceyi birlikte geçirmiştir. Sabah uyandığında ise, kız arkadaşı bambaşka birisine dönüşmüş ve Nick’e saldırmaya başlamıştır. Kız arkadaşının saldırgan tavırları sonrasında korkarak kendisini sokağa atan Nick, o anın heyecanıyla caddeden gelen arabayı görmeyerek arabanın kendisine çarpmasına neden olur. Hastanede kısa bir tedaviden sonra kendisine gelen karakterimiz, her ne kadar kazadan önce yaşamış olduklarını çevresine anlatsa da, onun anlattıklarına hiç kimse inanmaz. Aslında olan sadece Nick’in yaşadıkları ile sınırlı olmayıp, şehrin genelinde garip olaylar yaşanmakta ve insanlar gün geçtikçe saldırganlaşmaktadır. Hatta öldü sanılan insanlar uyanmakta, birbirini ısıran insanların sayısı artmaktadır. Polis saldırganları öldürmeye başlasa da, halk öldürülenleri masum insanlar zannetmektedir. Tam bir kaos ortamının oluştuğu Los Angeles sokakları, Fear the Walking Dead ile müthiş bir aksiyona ev sahipliği yapmaktadır. Sitemizden Fear the Walking Dead izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 6.3
Fear the Walking Dead dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle