Emerald City
Emerald City
İncele
Emerald City
Dram ve fantastik kurgunun mükemmelliğine şahit olacağınız Emerald City, Dorothy Gale adlı genç bir kızın yaşadıklarını konu alıyor. Normal yaşantısı oldukça sakin olan Dorothy Gale, K9 köpeği ile gezintideyken bir anda büyük bir hortuma yakalanır. Hortum Dorothy ve köpeğini, oldukça acımasız ve kanlı bir mücadelenin yaşandığı, krallık dönemlerine sürükler. Bilmediği bir evrene sürüklenen genç kız ve köpeği için, hayata yeniden tutunma ve mücadele etme vaktidir. Bulunduğu ortama alışmakta son derece zorluk çeken genç kız, hortumun kendisini sürüklemesi esnasında bir takım olağanüstü güçler kazanmıştır. Bu güçlerle birlikte bu karmaşık ortamda kendisine bir taraf seçmek, bu tarafın yanında karşı tarafla mücadele ederek hayatta kalmak zorundadır. Nefes kesen bir fantastik kurgu izlemeye hazır mısınız? Sitemizden Emerald City izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 42
  • IMDb 6.3
Emerald City dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle