Downton Abbey
Downton Abbey
İncele
Downton Abbey
Nefeslerinizi tutarak tarihin derinliklerine ve gelişimine şahit edebileceğiniz dizilerden birisi olan Downton Abbey, İngeltere tarihinin 1912-1920’li yıllarını konu alan, dram ve tarih temalı muhteşem bir dizidir. Klasik dizi formatının biraz daha dışında kalan Downton Abbey, bu anlamda sizlere farklı bir dizi deneyimi sunuyor. Crawley ailesiyle birlikte onların Downton Malikanesinde çalışan insanların ilişkilerini konu alan dizi, 6 sezon ve 27 bölümlüyle en beğenilen dizilerden birisi olmuştur. Robert Crawley ailesi ile mutlu bir hayatının olduğunu düşünmeye başlayan Grantham Kontu’nun düşünceleri, Titanik adlı devasa geminin 15 Nisan tarihinde buz dağına çarpması sonucunda aslında artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı şeklinde değişmektedir. Titanik gemisinin buz dağına çarpması sonucu iki ferdini kaybeden Crawley ailesi, artık büyük bir yasa bürünmüş ve Downton malikanesi de bu yasın önemli bir parçası olmuştur. Sitemizden Downton Abbey izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2010
  • 66
  • IMDb 8.1
Downton Abbey dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle