Doom Patrol
Doom Patrol
İncele
Doom Patrol
Dizi karakterlerinin farklı zamanlarda geçirmiş oldukları tuhaf kazalar, yine aynı tuhaflıkta karakterlerimize olağanüstü yetenekler kazandırıyor. Bir grup insanın macerasını konu alan Doom Patrol, dram, aksiyon ve fantastik duyguları iliklerinize kadar hissettirecek niteliklere sahip bir dizidir. Kahramanlarımızın geçirmiş olduğu kazalar her ne kadar onlara olağanüstü özellikler kazandırmış olsa da, vücutlarında fiziki bir takım bozuklukların meydana gelmesine de sebep oluyor. Bir süre birbirinden ayrı hareket eden ekip, Şef’in sayesinde bir araya gelmeyi başarıyorlar. Öncelikle geçmişte yaşadıkları travma ve psikolojik etkilerden arınma çabasına giren ekibimiz, kendi yaşadıklarından da esinlenerek, edinmiş oldukları olağanüstü güçleri dünyayı korumak adına kullanma kararı alıyorlar. İlk bölümünden itibaren eleştirmenler ve izleyicilerin tam not verdiği Doom Patrol, hiç şüphesiz ki sizlerin de her bölümünü nefessiz izleyeceğiniz en iyi yabancı diziler arasında yer almaktadır. Sitemizden Doom Patrol izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2019
  • 60
  • IMDb 6
Doom Patrol dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle