Doctor Who
Doctor Who
İncele
Doctor Who
Bir dizi klasiği olarak kabul edilen Doctor Who tam 26 sezon yayınlanmıştır. Bir polisiye olarak sınıflandırılmış olsa da bilim kurgu sınıfına da girmektedir. Dizinin baş kahramanı olan Doctor Who, uzayda ve zamanda yolculuk yapabilmesi sayesinde zor durumda olan tüm canlılara yardım edebilmektedir. TARDIS adı verilen görünüşte bir polis kulübesi ile 6 kişiye kadar sığabilip, tüm kontrol panelleri, dinleme alanlar hatta güvertesi olan bir uzay gemisi sayesinde kahramanımız her şeyi yapabilmektedir. Aslında Doctor Who, Gallifrey adı verilen bir gezegenden gelmiş ve bir zaman lordudur. Gallifrey ile düşmanları Dalekler arasında yaşanan savaşta her iki taraftan Doctor Who hariç herkes ölür ve kahramanımız gezegenden TARDIS sayesinde kaçmayı başarır. Bu kaçışla da maceramız başlar. Sitemizden Doctor Who izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2005
  • 80
  • IMDb 7
Doctor Who dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle