Disjointed
Disjointed
İncele
Disjointed
2017 – 2018 sezonunda yayınlanmaya başlayan Disjointed biraz kara mizah türüne kaçmaktadır. Dizi, gençliğini esrarın serbest kalması için harcayan aktivist Ruth’un yıllar sonra ABD’nin esrarı tedavi amacıyla serbest bırakarak amacına kısmen olsa da ulaşması ve sonrasında yaşananları ele alıyor. Ruth, bir iş merkezinden dispanser açarak hastalarını esrar ile tedavi etmeye çalışırken bir yandan esrar alıp giden hastaların dışarıda çıkardığı taşkınlıklar diğer yanda da oğlunun yenilikçi fikirleri arasında kalmaktadır. Ruth için işler hiç de umduğu gibi gitmemekte ve dispanserde herkesin farklı bir şeyler ile uğraşıp sürekli çıkarttıkları sorunları çözmesi gerekmektedir. Komedi türü dizileri sevenler için eğlenceli bir dizi. Sitemizden Disjointed izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 28
  • IMDb 5.3
Disjointed dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle