Desperate Housewives
Desperate Housewives
İncele
Desperate Housewives
2004 yılında yayınlanmaya başlayan Desperate Housewives, 4 ev hanımının sıradışı öyküsünü anlatmaktadır. 4 ev hanımının komşusu olan Mary Alice’in intihar etmesinden sonra bu olayın bir intihardan daha fazlası olduğunu düşünüp bütün olayları ortaya çıkartmak istemeleri ile başlıyor. Bunu yaparken hem birbirinden oldukça farklı yapıya sahip 4 kadının komik ve zorluklar ile dolu hayatı olduğu görülürken; bir yandan da mahallede ne kadar kirli çamaşırlar, dönen entrikalar varsa ortaya saçılacak. 4 umutsuz ev kadının hikayesi olarak başlayan oldukça eğlenceli ve maceralı devam eden bölümleri ile Teri, Felicity, Marcia ve Eva üzerinden oldukça keyifli bir hikaye ortaya çıkmış. Sitemizden Desperate Housewives izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2004
  • 60
  • IMDb 6.7
Desperate Housewives dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - hobbs ve shaw türkçe dublaj izle- hellboy türkçe dublaj izle