Designated Survivor
Designated Survivor
İncele
Designated Survivor
2016 yılında gösterilmeye başlanan dizi bazı bölümleri ile ülkemizde de tartışma konusu olmuştur. Amerika’da bir toplantı esnasında patlayan bir bomba ile ABD Başkanı ve ABD Başkan Yardımcısı’nın da dahil olduğu birçok kişi hayatını kaybeder. ABD yasalarına göre ABD Başkanı ve Başkan Yardımcısı görev yapamayacak durumda ise kabinedeki en yaşlı kişi ABD Başkanlık görevini üstlenmekle sorumludur. Bu konumda olan Tom Kirkman normalde kabinede Kentsel Dönüşüm Bakanıdır. Esas sorun, yaşanan patlama olayı yaşanacak olan sorunların sadece ilkidir. Kirkman hem ülkenin karışık durumu hem de baş etmesi gereken bir ailesi ile başbaşa kalmıştır. Zaman zaman aradaki bağların birbirine karışması ile durumlar daha da zorlaşacaktır. Sitemizden Designated Survivor izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 42
  • IMDb 7.2
Designated Survivor dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle