Defiance
Defiance
İncele
Defiance
2013 yılında gösterime giren dizi 2040 yılında geçmektedir. Bu zamanda sadece iki tane ırk vardır. Irklardan biri insanlar diğeri ise Votanlardır. Dizi bu iki ırkın birbirine karşı olan ilişkilerine odaklanmaktadır. Votanlar derin bir uyku dönemine girdiklerinde olan bir süpernova patlama sonucunda bütün sistem yok olmuştur. Hayatta kalan az sayıdaki Votanlar uzun bir süre kendilerine kalacak bir yer ararken 2013 yılında Dünya’yı keşfederler. Votanların sadece belirli bir kısmına kalma izin verilir. Fakat uykuda olan daha milyonlarca Votan için 10 yıl boyunca görüşmeler yapılır. Dünya’ya ilk gelişlerinden 17 yıl sonra nedeni bilinmeyen bir şekilde Votan gemisi Dünya’ya düşer. Bu gemiden çıkan kimyasallar sonucunda dünyadaki canlılar mutasyonla vahşi bir türe dönüşür ve insanlar ile Votanlar ortak düşmana karşı mücadeleye başlar. Sitemizden Defiance izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 43
  • IMDb 6.5
Defiance dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle