Dark Net
Dark Net
İncele
Dark Net
Dark Net için, insanların çok rahat bir şekilde istediği kimliğe bürünebildiği internetin, yer altı dünyasını konu alan muhteşem korku gerilim dizileri arasında yer aldığını söylemek mümkündür. Dünya genelinde internet kullanımıyla oluşan devasa bir siber ağın konu edildiği dizide, bu gizemli dünyanın aslında ne kadar ürkütücü boyutlarının da olabileceğini çok rahat bir biçimde Dark Net ile görebilmeniz mümkündür. Ucu bucağı olmayan bu sanal cehennemde yaşananlar ve yaşanabilecekler, dizinin her bölümünde muhteşem bir kurguyla işlenmiş. Eleştirmenler ve izleyiciler tarafından tam not verilen dizinin yönetmen koltuğunda Peter Richardson ve Jeremy Siefer oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunu ise, birçoğunu ünlü Amerikan dizilerinden tanıdığımız Lauren Terp, Akari Uchida ve Anisha Vora gibi isimler bulunuyor. En fazla izlenen yabancı diziler arasında yer alan Dark Net, internetin sarmal dünyasının derinliklerine izleyicileri sürükleyecek nitelikte bir dizidir. Sitemizden Dark Net izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 30
  • IMDb 5.9
Dark Net dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle