Damnation
Damnation
İncele
Damnation
2017 tarihli ABD yapımı Damnation, 1 sezonda toplamda 10 bölüm olarak yayınlanmıştır. Bir bölümün ortalama 1 saat sürdüğü yapım, kovboy dizilerinin başarılı bir örneğidir. Dönem dizisi olarak da göze çarpmaktadır. 1930’lu yıllarda geçen hikâye kahramanlık ögelerini de barındıran fantastik bir kurguya sahiptir. Sömürülen işçilerin yanında duran rahip Seth Davenport, büyük bir eylem hazırlığındadır. Buna karşılık Turner isimli karakter ortaya çıkar. Grev yapanları ve işçileri bastırmaya çalışan Turner, aynı zamanda rahip Davenport için de bir engel olarak karşısına çıkmıştır. Iowa’ya bağlı bir kasabada geçen olaylar, derin anlatımı ve ilginç konusu ile izleyicilerini mest ediyor. Aynı zamanda örneğiniçok fazla görmediğimiz kovboy dizileri arasında da ön plana çıkıyor. Sitemizden Damnation izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 42
  • IMDb 7.4
Damnation dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle