Da Vincis Demons
Da Vinci’s Demons
İncele
Da Vinci’s Demons
2013 tarihli ABD yapımı dizi ünlü ressam Leonardo Da Vinci’nin komplo teorilerine konu olmuş gençliğini anlatan bir hikâyeye sahiptir. Her bölüm ortalama olarak 1 saat sürmektedir. Da Vinci’s Demons 3 sezonda 28 bölüm olarak yayınlanmıştır. Fantastik bir yapım olmasının yanı sıra dram ve macera türlerini de barındırmaktadır. Henüz 25 yaşında olan ve geleceği değiştirmeye çalışan Da Vinci, keskin zekâsı ile ön plana çıkabileceği bir savaşa giriyor. Gerçeği gizlemek isteyenlere karşı açtığı bu savaş sırasında akıl sağlığını dahi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, gerçek ve yalan; geçmiş ve gelecek kavramları arasında sıkışacağı ve kendini bu kavramlar arasındaki çelişkileri çözeceği bir süreçte buluyor. Sitemizden Da Vinci's Demons izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 60
  • IMDb 7.3
Da Vincis Demons dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle