CSI Crime Scene Investigation
CSI: Crime Scene Investigation
İncele
CSI: Crime Scene Investigation
ABD merkezli CBS kanalında 16 sezonda toplam 330 bölüm boyunca yayınlanan dizide hikâyenin Las Vegas’ta geçmesinden dolayı CSI: Las Vegas olarak da bilinir. Türkçeye Olay Yeri İnceleme olarak çevrilen polisiye dizide dram, gizem ve suç bir arada işlenir. Suç mahalli incelemelerini konu alan dizi bir dönem TRT’te Kanıt Peşinde adıyla yayınlanmıştır. 2000 tarihli yapımda Şef Gil Grissom ve ekibinin açıklık getirdiği polisiye olaylar konu alınır. Gil Grissom karakterine William Peterson hayat veriyor. Türkiye’de ve dünyanın birçok farklı ülkesinde olduğu gibi ABD’de de polisiye dizi ve filmler izleyicisinden büyük ilgi görüyor. CSI Crime Scene Investigation da uzun yıllar devam eden bölümleriyle buna iyi bir örnek teşkil ediyor. Sitemizden CSI Crime Scene Investigation izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2000
  • 45
  • IMDb 6.9
CSI Crime Scene Investigation dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle