Community
Community
İncele
Community
2009 ve 2015 yılları arasında toplamda 6 sezon ve 112 bölüm olarak yayınlanan ABD yapımı Community’de seyirciler kahkahaya doyuyor. Dizinin başrolünde yer alan Joel McHale başarılı bir avukat olan Jeff Winger karakterine hayat veriyor. İşini başarıyla sürdürürken avukatlık lisansının iptal edildiğini öğrenen Winger lisansını tekrar almak üzere Greendale Vakfı Koleji’ne doğru yola çıkıyor. Yaşanacak komik olaylar da bundan sonra başlıyor. Farklı kişilik özelliklerine sahip birkaç öğrencinin aynı okulda tesadüfen bir araya gelmesiyle başlayan kargaşa, zamanla yerini samimiyete bırakıyor. Jeff Winger ve arkadaşlarının başına gelenlerle dizi daha da komik bir hal alıyor. Bir bölümünün ortalama 22 dakika sürdüğü dizi 2 Haziran 2015 günü final bölümüyle ekranlara geldi. Sitemizden Community izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2009
  • 22
  • IMDb 7.9
Community dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle