Code Geass: Hangyaku no Lelouch
Code Geass: Hangyaku no Lelouch
İncele
Code Geass: Hangyaku no Lelouch
Japonya Britanya İmparatorluğu tarafından işgal edilince 11 vatandaşını Elevens Olarak kodlayıp Britanya İmparatorluğu'ndan Japonların özel güçlerini elinden alması ile birlikte yönetimi empoze etmiş ve imparatorluk kurallarının değişmesi ile birlikte yönetimde çatlaklar oluşmaya başlamıştır. Halk bu durumdan İsyan edince büyük bir ayaklanma çıkmış ve ülke savaşın eşiğine gelmiştir. Artık yönetim daha da zorlaşıyor başlayınca savaşın eşiğinde olan bu ülke insanları durdurabilmek için özel yetenekli kahramanlara ihtiyaç duymaktadır. Kahramanlar ülkelerini koruyabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.
  • 2006
  • 25
  • IMDb 8.1
Code Geass: Hangyaku no Lelouch anime dizisini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle