Californication
Californication
İncele
Californication
Hank Moody yeteneklş bir yazar olarak yaşamını sürdürürken uzun süredir bir şeyler yazamıyor olması ve aynı zamanda da kızı olan Becca Moody ile iyi geçinebilen bir baba olmaya çalışmasından dolayı annesi ile Karen'in yeniden bir arada yaşayabilmesini istemesinden ve özel hayatlarını tekrar istikrarlı bir şekilde düzene sokabilmesi için Moody'nin öyküsüne odaklanmış olan bu hikaye komik ve oldukça da dramatiktir. Sitemizden Californication izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2007
  • 28
  • IMDb 7.5
Californication dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle