Breaking Bad
Breaking Bad
İncele
Breaking Bad
Bir lisede Fizik öğretmeni olarak çalışan Walter White bir anda hastalandıktan sonra kanser olduğunu ve ölüm döşeğinde olduğunu doktorundan öğrenmiştir Çocuğunun okul masraflarını ve kendisi vefat ettikten sonra biraz para ve çocuğuna güzel bir gelecek bırakabilme endişesi içinde olan Walter White öldükten sonra ailesine güzel bir gelecek bırakabilmek için Eskiden öğrencisi olan Jessi ile birlikte bir kimya laboratuvarı kurar.Laboratuvarda uyuşturucu üretmeye başlayan Walter White öğrencisi ile birlikte ürettikleri uyuşturucuyu mafyalara satmaya başlarlar.Walter White işini layıkı ile yerine getirmekte ve ürettiği uyuşturucunun en kalitelisini yapmaktadır. Mafyalarla anlaştıktan sonra uyuşturucu larını pazarlamaya başlayan ve onlardan gelir elde etmeye başlayan White daha sonra hedeflediği 100 bin doların daha fazlasını kazandıktan sonra amaçlarından sapıp daha da yükseğe çıkmış Ve kanser tedavisini yenmiştir.Artık hayat ona ve ailesine ve yanındaki öğrencisine daha da farklı olacaktır.Girmiş olduğu bu girdabın içerisinden çıkmak ve mafyalarla savaşıp bu savaşı kazanabilmek için birbirinden enteresan de garip yollar deneyen White artık hem Bir mafya babası hem de büyük bir imparatorluğun sahibidir.Sitemizden Breaking Bad tüm sezonları izleyebilirsiniz.
  • 2008
  • 45
  • IMDb 8.3
Breaking Bad dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle