Bodyguard
Bodyguard
İncele
Bodyguard
Politik bir gerilim dizisi olan Bodyguard içişleri bakanı olarak görev yapmakta olan Julia Montague ile onu koruyabilmek için atanmış olan David Bud ile büyük bir savaş gazisinin olaylarını anlatırken, ikilinin arasında geçmekte olan politik gerilimin yükselmekte olduğu ve korumasını kısa bir süre içerisinde büyük bir tehdit haline gelmiş ve olayları daha da karışlaştıracaktır. Sitemizden Bodyguard izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 60
  • IMDb 8.1
Bodyguard dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle