Blindspot
Blindspot
İncele
Blindspot
Oldukça enteresan hikayesi ile birlikte senaristler tarafından akıl dolu hikayesi ile televizyon ekranlarına 2015 senesinde yayınlanmaya başlamıştır. Polis memurlarının Times Meydanı göbeğinde kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından bırakılmış Bir Bavul içerisinde hafızasını kaybetmiş ve her yerinde dövmeler olan dövmelerinin üzerinde ise isimlerinin yazılı olan James Doğu isimli kişiyi bulması ile birlikte enteresan olayları işleyen ve yaşanan gizemli olayların içerisinde bir babanın içerisinden çıkmış olan bir kişiye ait kelimeler ile ilgili bir yayda görevli ajan olan Kurt duvarlar isimli ajanında Bulunduğu bir takım olayları ele almaktadır Bu olayları çözülebilmesi için federal ajanların ve güvenlik birimlerinin tüm Emniyeti ve işleyişi ele alması gerektiği gibi büyük bir maceraya da atılması gerekmektedir Ellerinden gelen tüm herşeyi layıkı ile yerine getirmeye çalışan bu ajanlar suç dünyasının azılı düşmanları ile birlikte mafya ve çetelerle ve hatta esrarengiz olaylarla yapmak zorunda kalacaklardır.Sitemizden Blindspot tüm sezon ve bölümlerini izleyebilirsiniz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 6.3
Blindspot dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle