Black Mirror
Black Mirror
İncele
Black Mirror
Black Mirror Türkçe adı ile kara Ayna İngiltere'de Channel 4 adındaki bir kanalda 4 Aralık 2011 senesinde yayına başlamış Ve bir mini dizi olarak devam etmiştir 3 hafta sonra ise ilk sezon finalini gerçekleştirmiş kısa film tadında ilerlemiş ve her bölümünün birbirinden bağımsız olan aynı Sherlock Gibi ilerlemekte ve bağlantılarını bu yönde sürdürmektedir Farklı görüş açıları ile birlikte çekilmiş olan bu dizide farklı farklı yazarların kaleme almış olduğu senaryoda oyuncuların ve yönetmenlerin her bir bölümde farklı hikayeler anlatması ve bu bölümlerin sürelerinin de dizi gibi farklı olması dikkat çekmektedir hayatımıza girmiş olan teknolojinin insan hayatına ne şekilde etki ettiğini ve insanların hayatını nasıl müdahale ettiğini ve dünyamızı ne şekilde değiştirdiğini mutlak bir şekilde anlatmaktadır. Sitemizden Black Mirror tüm sezon ve bölümlerini izleyebilirsiniz.
  • 2011
  • 55
  • IMDb 8.2
Black Mirror dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle