Bates Motel
Bates Motel
İncele
Bates Motel
Amerikalı gerilim dizisi olan Bates Motel çığır açan 60 lı yılların Psycho da geçmekte olan hikayesini ve Norman'ın hikayesini anlatmaktadır. Norman'ın kocasının ölmesinin üzerinden sonra yaşamında oğlu ile birlikte bir motel alarak başladığı hikayesinde evlerine geçtiği sıralarda kasabada yaşanacak olan gerilimin ardı arkası kesilmeyecektir. Sitemizden Bates Motel izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 43
  • IMDb 7.7
Bates Motel dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle