Band of Brothers
Band of Brothers
İncele
Band of Brothers
2. Dünya savaşı olaylarını anlatmakta olan bu dizide Kardeşler Takımı olaran askerlerin görevlerini ve dostluklarını, birbirlerine olan sevgilerini ve ülke sevgilerini anlatırken cesaret hikayelerinde kardeşler takımı tarihçi ve biografçı olan Stephen Ambrose tarafından yazılmış olan romanını ve 2. dünya savaşı sıralarında 10 bölümden oluşan televizyon dizisi olarak ekranlarda gösterilmektedir. Sitemizden Band of Brothers izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2001
  • 60
  • IMDb 8.2
Band of Brothers dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle