American Vandal
American Vandal
İncele
American Vandal
Üniversitede sıradışı bir olay oluyor ve bir sabah öğrenciler uyandığında 27 araba dolusu erkek cinsel organları ile doldurulmuş bir şekilde bulunuyor. Olayı yapanların araştırılma olayları sürerken dick-drawer lakaplı Dylan Macwell isminde birisi saldırıları üstlenip suçlu olmadığı konusunda bazı olayları ortadan kaldırmaya çalışırken bu öğrencinin bazı belgeseller çektikten sonra gerçekleri araştırması isteniyor. Sitemizden American Vandal izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 35
  • IMDb 7.9
American Vandal dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle