American Horror Story
American Horror Story
İncele
American Horror Story
Korkuyu gerilimi ve Gizemi Bu zamana kadar gelmiş geçmiş en mükemmel şekilde işleyen dizi dünyasının muhteşem yapıtlarından biri olan Amerikan Korku Hikayesi Televizyon ekranlarına uyarlanmıştır Terapist olan Ben harman eşiyle birlikte kızları ve karısıyla Amerika Boston’da yaşamaktadır. Fakat belalı ve korkunç olan geçmişlerinden dolayı Los angeles'a taşınmak zorunda kalırlar. Bostan da halletmeleri gereken birkaç önemli iş için geri dönerler. Bu esnada eşim Vivien taşındıkları evin geçmişi ile ilgili hiç bilgi sahibi değildir. Kızları mahallede oturan bir yakışıklı ile tanışmış fakat bu durumu ailesine bildirmiştir.Babası evine geri dönüp işlerini tamamlaması gerektiğinde insanları aynanın içerisine çeken ve öldürmesi ile bilinen çok korkunç bir yaratıkla tanışır. Yaşanan tüm bu olanlara rağmen başlarına gelen korkunç ve gizemli olaylar aileye oldukça sarkmış ve ev hakkında düşünceleri oldukça değişmiştir başlarına gelenler herkesi etkileyecektir. Sitemizden American Horror Story tüm sezon ve bölümlerini izleyebilirsiniz.
  • 2011
  • 43
  • IMDb 6.9
American Horror Story dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle