American Gothic
American Gothic
İncele
American Gothic
Amerika Boston da yaşamakta olan bir aileye musallat olan bir kötü ruh, ailenin bedenini ve ruhunu ele geçirerek onları tüm kilisedeki insanları öldürmeleri için ayartmaya ve onları doğru yoldan çıkartarak cinayetler işletmeye sevk etmesiyle başlayan bu korkunç hikaye, aile fertlerinden kiminin kafayı yemesi kiminin ise delirdikten sonra bedenine hapsolmuş kötü ruha karşı koyamamaktan dolayı tam bir ölüm makinası haline gelme hikayesini anlatmaktadır. Sitemizden American Gothic izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 41
  • IMDb 4.7
American Gothic dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle