American Gods
American Gods
İncele
American Gods
Neil Gaiman adındaki bir yazarın fantastik ve dramatik hikaye dizilerinden oluşturduğu ve genel olarak onaran bir özet şeklinde düzenlediği Shadow adındaki esrarengiz ve sırlar ile dolu olan geçmişindeki bazı suçları bir kenara bırakıp yeni hayata başlamak için bir banka soygunu gerçekleştirdikten sonra 3 yıl cezaevinden yatıp çıkıp artık bazı şeyleri düzene sokabilecek ve onların etrafındaki kişilerin hayatlarından başlayarak yapmaya çalışacaktır. Sitemizden American Gods izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 60
  • IMDb 6.9
American Gods dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle