American Dad
American Dad!
İncele
American Dad!
Bir CIA ajanı olarak yaşayan silah uzmanının oldukça sevimli ailesi ile birlikte ülkesini koruyabilmek için elinden gelen herşeyi yapan vatansever devlet görevlisinin, bazı terörist saldırılara karşı tetikte beklerken terör alarmı isimli ekmek kızartma makinasından çıkan ve ekmeklere ateş edip onları parçalayan Stan'in eşi ve karısı ile birlikte genç ergen çocuklarının titiz ve oldukça samimi yaşam hikayelerini anlatmaktadır. Sitemizden American Dad izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2005
  • 22
  • IMDb 6.1
American Dad dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle