American Crime Story
American Crime Story
İncele
American Crime Story
Bir antoloji dizisi olan American Crime Story yani Amerikan Suç Hikayeleri birbirinden enteresan hikayeleri anlatırken, bir dönem Amerika da yaşanmış olan olaylar ile çete ilişkilerinin anlatıldığı suç hikayelerinin oldukça enteresan ve bilimsel olarak yaklaşıldığı zekice planların kurulduğu, masrafı yüksek ve oldukça derin konuları ele almaktadır. Hikaye ve görsellik diziye oldukça mükemmellik katmış durumda. Sitemizden American Crime Story izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 42
  • IMDb 7.1
American Crime Story dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle