Almost Human
Almost Human
İncele
Almost Human
2028 li yılarda John Kennex adındaki bir polis merkezinde bir saldırı gerçekleiyor ve yaklaşık 17 ay boyunca komada kalan kız arkadaşının kendisini terketmesinden sonra kaybetmiş olduğu ayağı ile üzgün bir yaşam süren bu polise bir protez bacak takılıyor. Görevine geri döndükten sonra kendisini robot partner olarak görevlendirdikleri bu adam ilk robot ortağının geçmişler ile yüzleşmesi ve onla söyledikleri acıklı hikayeler ile kendisini biraz daha toparlamaya çalışıyor. Sitemizden Almost Human izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 43
  • IMDb 7.3
Almost Human dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle