Agents of Shield
Agents of S.H.I.E.L.D.
İncele
Agents of S.H.I.E.L.D.
Marvel evreninin en çok rağbet ve ilgi gören hikayelerinden biri olan Yenilmezler projesinin gördüğü ilgiden dolayı televizyon ekranlarına uyarlanmış olan yeni yapımı Olan Agents of Shield Yenilmezler'in kahramanlıklarını devam ederken arka planda yapmış oldukları hikayeler anlatmaktadır. Yenilmezler ekibinden tanımış olduğumuz olduğunuz Phil Colson Loki tak öldürülmüştür. Aslında şey ekibi ile birlikte tıbbi teknikleri yaşama döndürmek olan görevindeki işini layıkıyla yerine getirebilmesi içinYeniden hayata dondurulmuş olan Ajan İşini Yapmaya devam ederken Shield de Bir hacker durdurabilmek için onlar tarafından yönetilmekte olan özel bir ekibi tekrar bir araya getirebilmesi için kendisine bir takım oluşturmak zorunda kalıyor bu olaylar devam ederken içlerinde ajanların perudan kalkacak olan bir uçağı kaçırıp uçağın içindekileri paraları ve değerli eşyaları ile birlikte kurtarabilmek için harekete geçmektedir uçak içinde şilt takımında önemli bir yeri olan Doktor Franklin Hall da bulunmaktadır. geriye kalan Asgard’dan gelecek olan Ekip ile birlikte izleyicileri muhteşem bir görsel şölen beklemektedir. Sitemizden Agent of S.H.I.E.L.D tüm sezon ve bölümlerini izleyebilirsiniz.
  • 2013
  • 43
  • IMDb 6.7
Agents of Shield dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle