Agent Carter
Agent Carter
İncele
Agent Carter
Aşık olmuş olduğu adama yani Steve Rogers vefat ettikten sonra yaşamına başka hiç kimseyi almamayı düşünmüş ve bekarlık yemin içmiş olan Genç ve muhteşem güzelliği olan bir kadın Ajan Peggy Carter Kendisine yapılmış olan bir teklifle birlikte gizli bir örgüt için çalışmaya karar vermiş ve örgütün vermiş olduğu kararlar neticesiyle birlikte Carter kendisine bu görevi vermiş olan Howard Stark için gizli bir görev uğruna ekibe katılıp özel bilgiler toplamak için görevli ajanların hikayesine dahil olan Marvel evrenindeki özel Birlik atılmıştır Kaptan Amerika gibi kahramanların Bu hikayede yer aldı ve sıra dışı Bir Öykü ile izleyenleri büyülemeyi başarabilen Agent Carter tüm hızıyla devam etmektedir. Sitemizden Agent Carter tüm sezon ve bölümlerini izleyebilirsiniz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 7.5
Agent Carter dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle