A Series of Unfortunate Events
A Series of Unfortunate Events
İncele
A Series of Unfortunate Events
Zengin bir ailenin çocuğu olan üç evlat büyük bir miras ile yetim kalmış ve kendilerine kalmış olan büyük mirasdan sonra anne ve babasının da yangın sonrası ölmelerinden sonra 14 yaşlarındaki kardeşini büyütebilmesi için büyümesini beklemek ve uzaktaki akrabaları olan Kont Olaf ile birlikte yanlarına gidip hayatta hiç beklemedikleri şekilde değişmeye başlayınca Olay niyetini belli edip çocukların başına gelen büyük mirasa konmaya çalışmaktadır.
  • 2017
  • 50
  • IMDb 6.9
A Series of Unfortunate Events dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle