1. İstila Altında

  İstila Altında

  1080P Türkçe Dublaj

  Dünyamız uzun bir süredir uzaylıların İstilası altındadır ve yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır.Uzaylılar üstünlük gösterip dünyadaki her gücün kendisine karşı koymaması için ilginç ve tuhaf bir şekilde dünyayı yerle bir etmek üzere olup bu durumdan insanların haberdar olması da oldukça büyük bir felaketin habercisi halindedir.Dünyaya karşı savaş açmış olan uzaylıların savaştan sonra Galip gelebilmek için her şeyi kontrol altına alınmış olup savaşın mağdurları olan insanlarda kendilerine artık çaresizlikten dolayı uzaylıların eline bırakmış ve insan oğlunun elinden artık başka hiçbir şey gelmemektedir.Dünyanın yeni lideri artık Uzaylılar Iğdır ve dünya düzeninin değiştirebilmek için farklı bir süreç içerisinde giren uzaylılar insan oğullarına bu sisteme ve zamana karşı gelmenin Hatta Amerika'da Chicago eyaletinde geçmekte olan bir hikayeyi yıllar önce geliştirmiş ve aradan bazı süreler geçmiş olsa daha iyi büyük bedeller ödemek zorunda kalan bu Uzaylılar gezegenlerini kaybeden insanoğlunun büyük bir mağlubiyet almış olmasından dolayı morallerinin de fazla olmaması ile motive olup gezegenlerini nasıl kazanacaklarını bilmeyen insanlara zulüm etmektedir.İnsanoğlu gezegenine tekrar kazanabilmek için uzaylılara karşı büyük mücadeleler verecektir.Sitemizden Captive State izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      951

Background
Film sinema çekimidir. 1080p versionu çıktığında eklenecektir.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - hobbs ve shaw türkçe dublaj izle- hellboy türkçe dublaj izle